Bornova Halk Eğitim Merkezi(BORHEM)Forum Bornova Sergisi, Kipa önünde 3 gün boyunca vatandaşların ilgisine sunuldu. Birbirinden güzel ve başarılı resim tablolarının görücüye çıktığı sergiye Bornova Kaymakamı Dr. Kadri Canan, Bornova Belediye Başkanı Yüksek Mimar Olgun Atila, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ve yüzlerce vatandaş katıldı.

BORHEM'in bir yıl boyunca yaptığı çalışmaları takdir ettiğini belirten Kaymakam CANAN, 'Bornova Halk Eğitim'in Çamdibi'nde, Atatürk Mahallesi'nde, Naldöken'de Bornova içinde ve merkezdeki sergilerine ve gösterilerine katıldım. Gördüm ki, Halk Eğitim Kursları gerçekten profesyonel anlamda başarılı işler çıkarıyor. Kurslardan çıkan el işlemeleri, yatak örtüleri, çiniler, flografi çalışmaları ve bugün burada güzel bir resim sergisi görüyoruz. Birbirinden güzel ve gerçek dışı eserlerin burada sergilendiğini hep birlikte şahit oluyoruz. Halk Eğitim Kurslarının başarılarının devamını diliyorum, sergi herkese hayırlı uğurlu olsun' şeklinde konuştu. Ardından Kaymakam Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, Halk Eğitim Müdürü Barış Derse, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Canan Akman, Resim Eğitmeni Gülay Ezberci kurdela keserek sergi açılışını yaptı. Sergi dolaşıldı eserler hakkında konuşuldu.

Bornova Halk Eğitim Merkezi(BORHEM) 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılında sergiden konserlere, konserden gösterilere, gösteriden konferanslara aralıksız devam etti. BORHEM, Forum Bornova'daki Resim Sergisi ile maraton koşturmacasına son noktayı koydu.

Forum Bornova Sergisi Kipa önünde 3 gün boyunca vatandaşların ilgisine sunuldu. Birbirinden güzel ve başarılı resim tablolarının görücüye çıktığı sergiye Bornova Kaymakamı Dr. Kadri Canan, Bornova Belediye Başkanı Yüksek Mimar Olgun Atila, Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu ve yüzlerce vatandaş katıldı.

'Halk Eğitim profesyonel işler çıkarıyor'

BORHEM'in bir yıl boyunca yaptığı çalışmaları takdir ettiğini belirten Kaymakam, 'Bornova Halk Eğitim'in Çamdibi'nde, Atatürk Mahallesi'nde, Naldöken'de Bornova içinde ve merkezdeki sergilerine ve gösterilerine katıldım. Gördüm ki, Halk Eğitim Kursları gerçekten profesyonel anlamda başarılı işler çıkarıyor. Kurslardan çıkan el işlemeleri, yatak örtüleri, çiniler, flografi çalışmaları ve bugün burada güzel bir resim sergisi görüyoruz. Birbirinden güzel ve gerçek dışı eserlerin burada sergilendiğini hep birlikte şahit oluyoruz. Halk Eğitim Kurslarının başarılarının devamını diliyorum, sergi herkese hayırlı uğurlu olsun' şeklinde konuştu. Ardından Kaymakam Dr. Kadri Canan, Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, Halk Eğitim Müdürü Barış Derse, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Canan Akman, Resim Eğitmeni Gülay Ezberci kurdela keserek sergi açılışını yaptı. Sergi dolaşıldı eserler hakkında konuşuldu.