Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlediği Gençlik Deniz ve Doğa Kampları için personel çocuk ve yakınlarının aşağıda bulunan formları doldurarak Kaymakamlık İlçe Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

NOT: Kamplara katılan gençlerin yemek ulaşım konaklama ihtiyaçları Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca karşılanmakta, gençlerden herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Form 1

Form 2


TANITIM GALERİ:GÖREV VE PERSONEL DURUMU:
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde;
1 İlçe Müdürü
1 Doktor
1 Tesis Amiri
2 Memur
3 Antrenör (Cimnastik, Voleybol ve Badminton)
4 Temizlik Şirketi personeli olmak üzere toplam 12 kişi görev yapmaktadır.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğüne bağlı iki spor tesisi bulunmaktadır.
1- Bornova Spor Salonu
Tamamen Cimnastik branşına tahsisli olup, Cimnastik malzemeleri ve uygunluk bakımından Türkiye'nin en modern ve en donanımlı salonu olma özelliğine sahiptir. Bu salonumuzda çeşitli Cimnastik Kulüplerine hizmet verilmekte, ayrıca İl Spor merkezi uygulamasıyla da öğrenci kayıtları kurumumuzca da alınmaktadır.
5 - 10 yaş arası istekli çocukların kayıtları mesai saatleri içerisinde yapılmakta ve sonrasında antrenörümüz tarafından yaş guruplarına uygun çalışma seansları ile proğramları belirlenmektedir.
Bornova Spor salonu 400 kişilik seyirci kapasitesine sahip olup,bu salonda Cimnastik Federasyonunun çeşitli kategorilerdeki müsabakaları ile Cimnastik İl Temsilciliği faaliyet proğramında yer alan il içi müsabakalar düzenlenmektedir.
Ayrıca Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü hizmetleri de bu salonda yürütülmektedir.
2- Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu
Bu spor salonumuzda çeşitli kulüplerimize Voleybol, Hentbol ve Badminton branşlarında hizmet verilmekte ayrıca İl Spor Merkezi uygulamasında da Kadrolu Voleybol ve Badminton antrenörlerimiz tarafından çalışmalar yapılmakta ve 7-18 yaş arası kişilerin kayıtları sürmektedir.
Vali Hüseyin Öğütçen Spor salonu 450 kişilik seyirci kapasitesine sahip olmakla beraber,bu salonda çok sık müsabaka oynanmamakta, daha çok kulüplerin antrenman ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ :
Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü
Mustafa Kemal Caddesi No 68
Bornova Spor Salonu İçi Bornova/İZMİR
Telefon/Faks : 388 34 94

Vali Hüseyin Öğütçen Spor Salonu
İnönü Mahallesi 785 Sokak Bornova/İZMİR
Telefon/Faks : 374 07 02